Alkohols, pārtika, zāles un citas vielas liek mūsu aknām darboties nepārtraukti. Bet vai jūs zināt, kā parūpēties par savu aknu veselību?

 

Aknas kopumā sastāv no 300 miljardiem šūnu, un 90 % no tām ir hepatocīti. Šo šūnu membrānas, kas ir veidotas no fosfolipīdu dubultslāņa ar tajā esošām olbaltumvielu molekulām, veic dzīvībai svarīgas transporta, šūnu atpazīšanas, receptorās un katalītiskās funkcijas. Šo funkciju nodrošināšanai būtiski nepieciešama viengabalaina, nebojāta membrāna. Ja membrāna ir bojāta, tiek kavētas tajā esošo olbaltumvielu un pārējo struktūru funkcijas, kā arī aknas šūnas darbība kopumā, un tā rezultātā rodas aknu bojājumi un slimības.

Labā ziņa ir tā, ka hepatocītiem piemīt unikālas atjaunošanās spējas. Tomēr, kā veicināt šūnas membrānas atjaunošanās procesus?

Essentiale Forte N cietā kapsula satur 300 mg vai 600 mg ģenētiski nemodificētu sojas pupiņu fosfolipīdus. Essentiale Forte N sastāvā esošo esenciālo fosfolipīdu ķīmiskā struktūra atbilst aknās esošo fosfolipīdu struktūrai. Tieši šie esenciālie fosfolipīdi ir svarīgākie palīgi, kas sekmē bojāto aknu audu reģenerāciju.

Meklējiet Essentiale Forte N aptiekās!