Ko svarīgi zināt par aknām?

KĀPĒC NEDRĪKST ĻAUT STREIKOT SAVĀM AKNĀM?

KĀPĒC NEDRĪKST ĻAUT STREIKOT SAVĀM AKNĀM?

Aknas ir īstās mūsu organisma saimnieces. Iztēlojieties, kas būs, ja kādu dienu tās pārstās darboties un sāks streikot? Tām vairs nebūs spēka attīrīt asinis, nolems neražot žulti, vairs neizvadīs no organisma toksīnus un neregulēs cukura līmeni asinīs. Vienkārši pametīs novārtā savu darbu, jo atklāsies, ka pat 300 miljardi šūnu, kas tās veido, ir par maz, ja tik daudz gadus nākas ciest. Ciest klusējot!

Lai tā nenotiktu, laiks sadzirdēt, ko jūsu aknas grib jums pateikt. Laiks par tām parūpēties. Tās to tiešām ir nopelnījušas. Sintezējot vitamīnus, uzkrājot dzelzi, apstrādājot hormonus, tās klusām jūsu labā dara tik daudz. Ko savu aknu labā darāt jūs?

IENAIDNIEKI, KURU DĒĻ AKNAS KĀDU DIENU KAPITULĒ

Būsim atklāti: cik reizes, pēc tam, kad steigā esam stūķējuši sevī treknu un neveselīgu ēdienu, vēlāk esam par to aizdomājušies? Visu droši vien pat neatceraties. Bet aknas atceras visu. Katru slikti beigušos ballīti, visus tos grauzdētos un pārceptos draņķus, ko saucat par “ēdienu”, katru malku alkohola. “Nevainīgais” deserts vienmēr ir bijis aknu, bet tas nozīmē, ka – arī jūsu ienaidnieks. Nemaz nerunājot par cigaretēm. Atcerēsimies – tad cik to pavisam ir bijis? Un ja mēs skaitītu no pašas pirmās?.. Var būt, ka tāds dzīvesveids dāvās jums aptaukošanos, bet jūsu aknām – daudz sliktu atmiņu un radīs lielu kaitējumu. Un aknu bojājumus, kas par sevi var likt manīt ar aknu sacelšanos, kura var sākties jebkurā brīdī. Var būt, ka tā jau notiek, bet jūs par to pat nezināt, jo aknas, kā jau īsti varoņi, sākumā cieš klusējot. Kamēr … Kamēr jūs, zaudējuši veselo saprātu, atkorķējat vēl vienu aliņu…

IENAIDNIEKI, KURU DĒĻ AKNAS KĀDU DIENU KAPITULĒ
KĀ PAMANĪT DRAUDOŠO SACELŠANOS UN LAIKUS NOSLĒGT MIERIZLĪGUMU AR SAVĀM AKNĀM?

KĀ PAMANĪT DRAUDOŠO SACELŠANOS UN LAIKUS NOSLĒGT MIERIZLĪGUMU AR SAVĀM AKNĀM?

Varbūt klusiņām, katru reizi citādi jūsu aknas jau sen sūta jums brīdinājuma signālus, tik jūs neprotat (bet varbūt negribat) tos ievērot? Padomāsim… Viegls nogurums, kas jau kļuvis par ieradumu. Neizskaidrojams vājums, sākumā viegla, gandrīz nejūtama smelgšana labajā sānā. Domājat, ka tas “nav nekas īpašs”? Var pagaidīt nākamo, nopietnāko “bīstamības līmeni”? Nejokojiet. Ar aknām – joki mazi. Ja kādu dienu pamanīsiet dzeltenus acu baltumus, sapratīsiet, ka vairs nevarat iedzert ne pilienu un no visa dzīvē gribas vemt… Būs par vēlu. Tādi simptomi signalizē par neatgriezeniskiem aknu bojājumiem, kuri var beigties pat ar nāvi.

Essentiale® – tas,
ko vēlas jūsu aknas

Labā ziņa ir tā, ka hepatocītiem (aknu šūnām) piemīt unikālas atjaunošanās spējas. Tomēr, kā veicināt aknu šūnas membrānas atjaunošanās procesus?

Essentiale Forte N 300 mg vai 600 mg kapsula

Bezrecepšu zāles. Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.
ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Essentiale Forte N
300 mg vai 600 mg kapsulas

Essentiale Forte Icons

Essentiale Forte N cietā kapsula satur 300 mg vai 600 mg ģenētiski nemodificētas sojas fosfolipīdus.
Essentiale Forte N sastāvā esošo esenciālo fosfolipīdu ķīmiskā struktūra atbilst aknās esošo fosfolipīdu struktūrai. Tieši šie esenciālie fosfolipīdi ir svarīgākie palīgi, kas sekmē bojāto aknu audu reģenerāciju.

Meklējiet Essentiale Forte N aptiekās!

Zāļu apraksts
3

Veidi kā mīlēt aknas

3 veidi kā mīlēt aknas

3 Mēneši – minimālais
ārstēšanas ilgums

Bojātas aknas parasti nekādā veidā par to neziņo. Vairums cilvēku, kuriem tiek diagnosticēta taukainā hepatoze, nejūt nekādus simptomus, kaut gan daži var sūdzēties par apetītes zudumu, nogurumu, nemieru vai spiediena sajūtu zem labā ribu loka.

Vai zināt, ka Essentiale Forte N jālieto vismaz 3 mēnešus? Aknu funkcijas atjaunošanai nepieciešams laiks – lūk, kādēļ ārstēšanai jābūt ilgstošai!*

3 ESSENTIALE® DARBĪBAS
MEHĀNISMI**

Essential veikimo mechanizmas